Podívejte se na naše další služby:
pict_ecommerce

E-COMMERCE

Internetový marketing je efektivnější než ostatní druhy inzerce díky možnosti přesného zacílení, měřitelnosti a nižších nákladů. Nabízíme vám zcela komplexní a profesionální pomoc při realizaci online marketingových aktivit, od kterých očekáváte úspěch.

  Seo

SEO optimalizace

Pečujeme o váš web a udržujeme webové stránky neustále optimalizované z pohledu pozice ve vyhledávačích. Váš web či eshop bude vždy krok před konkurencí.
  ppc

Tvorba kreativních cílených PPC kampaní

Našim klientům poskytujeme komplexní zabezpečení PPC kampaní, jejich správu, monitoring a optimalizaci. Pracujeme s reklamními systémy Google AdWords, Seznam SKlik, Etarget a Facebook Ads. Výhodou PPC kampaní je platba za proklik na vaše stránky (nikoli pouze zobrazení inzerátu) a především přesné zacílení na cílového uživatele.
  social icons

Sociální sítě

Pro své partnery vytváříme strategii komunikace na sociálních sítích a provádíme jeji realizaci. Spravujeme firemní profily, tvoříme jejich obsah, navrhujeme a vytváříme kampaně a aplikace.

  ikona remarketing

Remarketing

Nová velice účinná metoda cílení internetové reklamy, která umožňuje oslovit konkrétní cílovou skupinu lidí, kteří již v minulosti váš web navštívili. Pomůžeme vám, aby se z návštěvníků vašich stránek stali zákazníci a aby vaše zboží nakupovali opakovaně.

 obr Analýzy

ANALÝZY A PORADENSTVÍ

Naše dlouhodobé zkušenosti a know-how můžete využít v rámci osobních konzultací dle vašich konkrétních potřeb. Provádíme poradenství a analýzy zaměřené na indentifikaci přímé konkurence, použitelnosti a přístupnosti webu, technického zpracování a designu. 

  obrazek analyzy

Nabízené analýzy a poradenství

  • Analýza konkurence
  • Analýza použitelnosti
  • SEO analýza
  • Analýza klíčových slov
  • Uživatelské testování chování návštěvníků na webu
  • Webová analytika a monitorování činnosti uživatelů
  • Poradenství a konzultace
ecPaper logo

VIRTUÁLNÍ KATALOGY ecPaper

Oslovte více čtenářů na celém webu, mobilních zařízeních a sociálních sítích. Snižte náklady na publikování a zvyšte prodeje pomocí on-line katalogů vytvořených v našem jednoduchém publikačním nástroji. 

 

Zaujali jsme Vás?

Kontaktujte nás a konzultujte s námi vaše plány.
Můžete využít buď našeho formuláře, nebo nám zavolejte.
KONTAKTUJTE NÁS
KDE NÁS NAJDETE
Digital Media Publishing s.r.o.
U Kamýku 284/11
142 00 Praha 4
Česká republika
Detašované pracoviště
17. listopadu 272
549 41 Červený Kostelec
Česká republika