Podívejte se na naše další služby:
obrazek system planovani

SYSTÉM PLÁNOVÁNÍ A ŘÍZENÍ VÝROBY

Máme zkušenosti s realizací systémů pro pokročilé plánování zakázek a řízení výroby. Systémy našim klientům prokazatelně zefektivnily využití lidských zdrojů, snížily dobu výroby a zkrátily termíny dodávek zákazníkům. Tím došlo k redukci celkových nákladů. Díky systému plánování a řízení výroby získáte lepší přehled a kontrolu nad skladovým hospodářstvím (příjem, evidence, dodávky zboží, atd.) a optimalizujete veškeré skladové procesy. Naše řešení umí plánovat, monitorovat a optimalizovat výrobní procesy, toky dokumentů a informací v rámci společnosti. Samozřejmostí je propojení s účetním programem, eshopem, jakoukoliv jinou externí databází nebo import dat z jiného systému, který využíváte. Získáte nezávislé řešení s maximální bezpečností uzpůsobené na míru vašim potřebám.

obrazek sprava pohledavek

SYSTÉM SPRÁVY POHLEDÁVEK

Nabízíme vám rozsáhlé softwarové řešení pro evidenci a správu pohledávek. Naše řešení je jedinečné snadnou a přehlednou správou pohledávek včetně ovládání a nastavení možností nástrojů pro efektivní práci s pohledávkami. Nejedná se o klasické vymáhání pohledávek, ale o provozní servis pro váš již zavedený účetní systém, který zautomatizuje proces správy těchto pohledávek a urgence úhrady.

obrazek sw na miru

SOFTWARE A APLIKACE NA MÍRU

Pro své partnery vyvíjíme softwarové systémy a aplikace nejrůznějšího zaměření. Náš tým je složen ze zkušených projektových manažerů s mezinárodní certifikací projektového řízení IPMA, což našim projektům dodává maximální profesionalitu v oblasti project managment. V kombinaci se zkušeným týmem programátorů jsme si u našich klientů získali respekt, uznání a dlouhodobé partnerství.

 

Proces tvorby

Analýza

Návrh

Implementace

Testování

Školení

Správa a monitoring

Při naší práci upřednostňujeme princip partnerství, kdy cílem spolupráce není pouze jednorázově vytvořit webovou aplikaci. Našim cílem je pravidelné vyhodnocování a sdílení know how s našimi klienty. Tak bývá dosaženo synergie což přispívá k dosažení požadovaných výsledků.

Zaujali jsme Vás?

Kontaktujte nás a konzultujte s námi vaše plány.
Můžete využít buď našeho formuláře, nebo nám zavolejte.
KONTAKTUJTE NÁS
KDE NÁS NAJDETE
Digital Media Publishing s.r.o.
U Kamýku 284/11
142 00 Praha 4
Česká republika
Detašované pracoviště
17. listopadu 272
549 41 Červený Kostelec
Česká republika